Werken bij de Kunstvereniging

Kunstvereniging Diepenheim is op zoek naar twee nieuwe medewerkers:

 

 • Zakelijk leider (16 uur p/w)
  Je hebt ervaring op het gebied van zakelijk, financieel en cultureel management. Als zakelijk leider ben je verantwoordelijk voor de uitvoering en de financiering van het programma van de Kunstvereniging en leg je verantwoording af aan het bestuur. Je leidt samen met de curatoren (artistieke leiding) het programmateam, verder bestaande uit de medewerker PR/marketing, de productieleider en de administrateur. Samen met de artistieke leiding en het bestuur ben je verantwoordelijk voor het beleid en de strategie van de Kunstvereniging.
  > De vacature zakelijk leider (PDF)
   
 • Productieleider (16 uur p/w)
  Je bent verantwoordelijk voor de praktische uitvoering van activiteiten als tentoonstellingen, lezingen, workshops, educatieve activiteiten, etc. Je bent de spin in het web tussen uitvoerend team, de werkgroepen en de artistieke en zakelijke leiding.
  > De vacature productieleider (PDF)