Aankondiging workshop voor beginnende kunstenaars

De tentoonstelling Buiten Westen #2 toont werk van kunstenaars die afgelopen jaar afgestudeerd zijn of komend jaar afstuderen. Ze staan aan de start van hun carrière. Hoe start je als jonge kunstenaar die carrière? Dat is de centrale vraag bij de gratis workshop die Kunstvereniging Diepenheim vrijdag 8 mei geeft voor startende kunstenaars.

Wat zijn de mogelijkheden na het afstuderen? Hoe ziet de kunstmarkt eruit? Hoe kom je in contact met een gallerist, curator of verzamelaar? Hoe stel je een portfolio samen? Hoe bepaal je de prijs van je (tentoongestelde) werk? Deze vragen en nog meer waar je als beginnend professional aan moet denken komen aan bod.

Noteer alvast de datum, meer informatie volgt binnenkort.

Wellicht vindt dit online plaats, houd hiervoor de berichtgeving in de gaten.