Artist in residence Sanja Medic

Sanja Medic werkt twee maanden als artist-in-residence van het Mondriaanfonds in Werkplaats Diepenheim. Zij focust zich op het maken van nieuw werk waarin zij haar inspiratie haalt uit de diverse tuinen van Diepenheim en het omliggende landschap.

Zij gaat gedurende twee maanden verschillende locaties in Diepenheim verkennen en deze als laboratorium gebruiken voor het onderzoek naar de verhouding tussen menselijke controle en natuurkracht in het algemeen. Daarnaast zal zij de kern van de locaties in kaart proberen te brengen door het zoeken naar een onderliggend ritme die specifiek is voor elke plek. Aan de hand van observatie, foto’s maken en ter plekke te schetsen, er zal een samenspel van nieuwe kleine werken ontstaan, in de vorm van tekeningen, foto’s, collages en de combinaties daarvan.

‘Wat mij vooral interesseert is de verhouding tussen de menselijke controle en de organische kracht van de natuur die zich hier voortdurend tegen verzet.’

Volg haar via Facebook

IMG_4182