De Boomtuin is planten kwijt

De Boomtuin van kunstenaar Jeroen Kooijmans is het slachtoffer geworden van vandalisme. In de tuin op hoogte zijn de planten uit de grond getrokken en naar beneden gegooid. De tuin was eind vorig jaar opnieuw ingeplant. De Boomtuin is nog steeds toegankelijk om van het uitzicht te genieten.

Over de Boomtuin
De Boomtuin is een sprookjesachtige tuin in de kruin van een ongeveer 250 jaar oude eik. Via een open wenteltrap langs de stam kom je op een plateau met normaalgesproken een tuin vol varens en mossen. Een klein paadje leidt je naar een bankje waar je kunt zitten en tussen de bladeren van de boom door van het uitzicht kunt genieten. De boom staat op het land van boer Sipma die vroeger als jongetje zelf veel in deze boom geklommen heeft.

Foto: Agnes Booijink