In de media: Mister Motley over Embodied Lines

Het online magazine Mister Motley publiceerde vandaag een artikel over de huidige tentoonstelling in Drawing Centre Diepenheim: Embodied Lines. Redacteur Claire Venema bezocht de internationale groepstentoonstelling en licht in haar verhaal de werken en werkwijzen van de kunstenaar Katrina Brown, Nicole Wendel, Uli Kürner en Liesje van den Berk toe.

“… misschien zijn we ons er niet bewust van maar we zetten elke dag lijnen. We lopen, dansen, rennen, zwalken, wandelen en bewegen ons alsmaar voort, dag in dag uit. En zo is het niet te vermijden dat we elke dag, keer op keer, weer opnieuw een lichamelijke relatie aangaan met de ruimte om ons heen, al dan niet bewust. De experimentele tentoonstelling ‘Embodied Lines’ in Drawing Centre Diepenheim toont werken van vier kunstenaars die zich maar al te bewust zijn van ons bewegende lichaam waarbij de vraag wordt gesteld: hoe kan een fysieke handeling of lichamelijke sensatie in een beeld worden omgezet en gecommuniceerd?”

Lees hier het hele artikel.