Kunstvereniging en Drawing Centre geopend tijdens Kerstmarkt Diepenheim

Loop tijdens de Kerstmarkt Diepenheim, op zondag 9 december, ook eens naar binnen bij de Kunstvereniging en het Drawing Centre. Naast ruim 100 kraampjes, koren, dansgroepen, theater, winterhoornblazers en goede doelen presenteert ook Kunstvereniging Diepenheim zich in dit gezellige, winterse tafereel.

De sfeervolle kerstmarkt vindt plaats in het centrum van het Stedeke, de Kunstvereniging, gevestigd aan de Grotestraat 17, ligt op de route, en het Drawing Centre, aan de Kuimgaarden 1, vind je op loopafstand. Beide gebouwen zijn geopend van 12.00 tot 16.00 uur. Dus kom na het struinen langs de marktkraampjes of na afloop van de kastelenwandeling je opwarmen in deze expositiegebouwen en laat je verrassen door de huidige tentoonstellingen ‘Between Grace and Fury’en ‘Flow into Form’.