Laatste kans zomertentoonstellingen

Laatste kans

Heb je de zomertentoonstellingen in het Drawing Centre en de Kunstvereniging nog niet bewonderd, grijp dan nu je laatste kans. Alleen dit weekend zijn de groepstentoonstellingen ‘Streams of Consciousness’ en ‘Hiding in Plain Sight’ nog te bezichtigen.

Vanaf maandag 17 september zijn het Drawing Centre en de Kunstvereniging Diepenheim voor drie weken gesloten in verband met de afbouw van de huidige installaties, gevolgd door de opbouw van de nieuwe tentoonstellingen.

 

 

Stefan Kasper, ‘Zo blauw als een aap’

Save the date

De opening van de Herfsttentoonstellingen vindt plaats op zaterdag 6 oktober. Binnenkort vind je het volledige programma van deze middag op de website. Je bent uiteraard van harte welkom, dus noteer deze datum alvast in je agenda.

 

 

Matea Bakula, productie detail, 2018Foto: Quirine Hanssen