Ruim 600 leerlingen voor kunstworkshop “Bootcamp voor je zintuigen”

Kunst doet wat met je. Het schudt je wakker, ontroert, betovert en is soms een beetje vreemd. Kunst brengt je in contact met werelden die je misschien nog niet zo goed kent. Ruim 600 leerlingen uit de regio gaan dit dit jaar ervaren tijdens de workshop “Bootcamp voor je zintuigen“. In de periode maart tot en met juni geeft ons educatieteam de workshop aan de hand van de nieuwe tentoonstelling Buiten Westen #2.

Bootcamp voor je zintuigen is de ideale manier om de wereld van kunst te ontdekken door middel van vragen stellen, samenwerken en creatief denken. Op een laagdrempelige, speelse manier leren leerlingen kunstwerken bekijken en bevragen.

Meer informatie over het volgen van workshops en alle mogelijkheden? Neem vrijblijvend contact op via educatie@kunstvereniging.nl.