Voorafgaand aan bezoek aanmelden

De tentoonstelling Buiten Westen #2 is vanaf maandag 1 juni weer geopend. Indien u voornemens bent de tentoonstelling te komen bezichtigen, wilt u dit dan – volgens de huidige landelijke richtlijnen – voorafgaand aan ons telefonisch kenbaar maken.

Om het bezoeken van de tentoonstelling voor iedereen veilig te laten verlopen, laten we maximaal 10 personen (excl. personeel/vrijwilligers) tegelijk binnen. In het tentoonstellingsgebouw hangen posters met de maatregelen die er getroffen worden, wij vragen u zich hieraan te houden en het advies van de dienstdoende gastheer/-vrouw op te volgen.

Bel naar 0547-352143 om u aan te melden.

Op maandag 1 juni, tweede pinksterdag, is het tentoonstellingsgebouw geopend, daarna gelden de reguliere openingsdagen en -tijden: woensdag tot en met zondag van 12.00 t/m 17.00 uur.